Profil firmy

Společnost Profidíly, s.r.o. byla založena v roce 2008 pod názvem PRACHÁRNA onlineprodej s.r.o. jako sesterská společnost firmy PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. a navázala na podnikání p. Vítězslava Krejčíka, který v segmentu auto-moto podniká již od roku 1994. PRACHÁRNA autoprodej s.r.o. je provozovatelem známého Autobazaru Prachárna v Hradci králové. P. Krejčík v roce 2009 svůj podíl v autobazaru odprodává a od této chvíle se obě společnosti osamostatňují, získávají na sobě nezávislost.

Hned od prvopočátku podnikání se společnost Profidíly, s.r.o. profilovala jako obchodník s autodíly, příslušenstvím pro motoristy a prodejem pneumatik. Buduje stále nové a nové obchodní vztahy, aby svým zákazníkům dokázala dodat co nejširší sortiment v atraktivních cenových relacích. Sortiment a značky eshopu neustále rozšiřuje.

Společnost provozuje svoji činnost v Hradci Králové, na adrese Koutníkova 224, kde je zároveň místo pro osobní odběr pro objednávky z našeho eshopu.

Dlouhodobě se společnost snaží budovat pevný vztah se svými zákazníky, neustále vylepšuje svoje služby a veškeré obchodní procesy.

Profidíly, s.r.o. Vám děkuje za Vaši přízeň!

Vítězslav Krejčík – jednatel společnosti
 
Pneumatiky Prachárna Pneumatiky Prachárna Podrobné hledání
seo webdesign eStudio
Profidíly, s.r.o. © 1999 - 2018, všechna práva vyhrazena
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno, a bude trestně stíháno.
Brněnská 820/8, 691 72  Klobouky u Brna, tel.: 775 155 511, e-mail: pneu@pracharna.cz
seo webdesign eStudio © 2007